Wyniki 2007

1 - 1. Edycja Maraton Trójząb Neptuna-Wapnica
- Borys Korczyński-1 m kat M-0,
- Wiesław Andrzejewski-3 m kat M-5.

2 - Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego-Stargard Szcz.
- Rafał Dymek-1 m kat-OPEN.

3 - Mistrzostwa Miasta i Gminy Wolin
- Borys Korczyński-1 m kat M-0,
- Wiesław Andrzejewski-2 m kat.M-5.

4 - Puchar Thule - Poznań
- Borys Korczyński-3 m kat żak
- Rafał Dymek-3 m kat Masters
- Remigiusz Kużmicki-8 m kat Masters
- Wiesław Andrzejewski-19 m kat Masters

5 - MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM-Kielce
- Rafał Dymek-2 m kat Masters.

6 - 1. edycja Maratonu Gryfa Pomorskiego-Szczecin
- Borys Korczyński-2 m-ce kat M-0,
- Adrian Trych-10 m-ce kat M-2,
- Remigiusz Kużmicki-1 m-ce kat M-3,
- Rafał Dymek-1 m-ce kat M-4,
- Wiesław Andrzejewski-10 m-ce kat M-5.

7 - Lang Auto Skoda Grand Prix MTB - 1. edycja - Chodzież
- Rafał Dymek 3 m-ce kat Masters.

8 - Lang Scandia Maraton MTB - 1. edycja - Chodzież
- Remigiusz Kużmicki 4m-ce kat M 3.

9 - Lang Auto Skoda Grand Prix MTB - 2. edycja - Szczawno-Zdrój
- Rafał Dymek 5 m-ce kat Masters.

10 - Międzynarodowy Wyścig Szosowy o Puchar Gminy Podgórzyn
- Adrian Trych 4 m-ce.

11 - Lang Auto Skoda Grand Prix MTB - 3. edycja - Warszawa
- Rafał Dymek 6 m-ce.

12 - MTB Powerade Murowana Goślina maraton
- Remigiusz Kużmicki 3 m-ce.

13 - Lang Skoda Auto Grand Prix MTB - 4. edycja - Nałęczów
- Rafał Dymek 5 m-ce.

14 - 2. Edycja Maratonu Gryfa Pomorskiego Witnica/Gorzów Wlkp.
- Borys Korczynski - 3 m-ce kat M-0
- Adrian Trych - 4 m-ce kat M-2
- Remigiusz Kużmicki - 1 m-ce kat M-3
- Rafał Dymek - 1 m-ce kat M-4
- Wiesław Andrzejewski - 9 m-ce kat M-5.

15 - Powerade MTB Maraton - Złoty Stok
- Remigiusz Kużmicki - 4 m-ce.

16 - Maraton "Zbyszka z Bogdańca" - Bogdaniec
- Borys Korczyński - 1 m-ce, kat M-0,
- Remigiusz Kużmicki - 1 m-ce, kat M-3.

17 - Puchar Polski w Maratonach Szosowych - Łobez
- Krzysztof Okuszko - 1 m-ce kat M-3,
- Edmund Gniadzik - 1 m-ce kat M-5,
- Wiesław Andrzejewski - 4 m-ce kat M-5.

18 - Lang Skoda Auto Grand Prix - Białystok - 6. edycja
- Rafał Dymek - 5 m-ce,
- W klasyfikacji końcowej po 6 edycjach - 4 m-ce.

19 - 2. Edycja Maratonu o Trójząb Neptuna - Międzyzdroje
- Wojciech Migdalski - 1 m-ce ,kat M-0 20 km,
- Borys Korczyński - 2 m-ce,kat M-0 40 km,
- Remigiusz Kużmicki - 2 m-ce, kat M-3,
- Wiesław Andrzejewski - 1 m-ce kat M-5.

20 - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO MTB FC
- Borys Korczyński 1 m-ce kat M-0,
- Wojciech Migdalski 2 m-ce kat M-0,
- Rafał Dymek 2 m-ce kat M-4,
- Wiesław Andrzejewski kat M-5.

21 - 3. Edycja Maratonu Gryfa Pomorskiego - Szczecin
- Borys Korczynski 2m-ce kat M-0,
- Remigiusz Kużmicki 1 m-ce kat M-3,
- Rafał Dymek 1 m-ce kat M-4.

22 - 2. Łobeski Maraton MTB
- Borys Korczyński 2m-ce kat M-0 (40km)
- Remigiusz Kużmicki 1 m-ce kat M-3 (70km)
- Wiesław Andrzejewski 8 m-ce kat M-5 (40km)

23 - Puchar Thule - Połczyn-Zdrój
- Wojciech Migdalski 1 m-ce kat żak
- Rafał Dymek 2 m-ce kat Masters

24 - 4. Edycja Maratonu Gryfa Szczecińskiego - Połczyn - Zdrój
- Rafał Dymek 1 m-ce kat M-4
- Borys Korczyński 2 m-ce kat M-0
- Remigiusz Kużmicki 4 m-ce kat M-3
- Wiesław Andrzejewski 6 m-ce kat M-5
- Adrian Trych 13 m-ce kat M-2

25 - 3. Edycja Maratonu o Trójząb Neptuna - Ahlbeck
- Borys Korczyński 2 m-ce kat M-0
- Wojciech Migdalski 3 m-ce kat M-0
- Wiesław Andrzejewski 5 m-ce kat M-5
- Remigiusz Kużmicki 9 m-ce kat M-3
- Andrzej Migdalski 9 m-ce kat M-4

26 - MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONACH MTB - WAŁBRZYCH
- Rafał Dymek 2 m-ce kat M-4 (100 km)

27 - 5. Edycja Maratonu Gryfa Szczecińskiego - Barlinek
- Wojciech Migdalski (12km) 1 m-ce kat M-0
- Remigiusz Kużmicki (70km) 1 m-ce kat M-3
- Rafał Dymek (70km) 1 m-ce kat M-4
- Borys Korczyński (70km) 2 m-ce kat M-0
- Wiesław Andrzejewski (70km) 7 m-ce kat M-5

28- 2. Maraton Szosowy Dookoła Jeziora Miedwie - Stargard Szczeciński
- Borys Korczyński (52km) 1m-ce kat M-M
- Remigiusz Kuźmicki (104km) 2m-ce kat M-1
Wojciech Migdalski (30km) 3m-ce kat M-M
Wiesław Andrzejewski (52km) 3m-ce kat M-3

29 - Wyścig MTB XC w Szczecinie - Staw Brodowski
- Borys Korczyński 1m-ce
- Wojciech Migdalski 2m-ce
- Mateusz Winiarski 6m-ce

30 - Młodzieżowe Zawody w Kolarstwie Torowym - Szczecin
- Mateusz Winiarski (do lat 11) 1m-ce
- Wojciech Migdalski (do lat 11) 2m-ce
- Borys Korczyński (do lat 15) 1m-ce

31 - 6. Edycja Maratonu Gryfa - Szczecin
- Remigiusz Kuźmicki kat M-3 1m-ce
- Rafał Dymek kat M-4 1m-ce
- Borys Korczyński kat M-0 2m-ce
- Adrian Trych kat M-2 11m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat M-5 11m-ce

32 - WYŚCIG MTB XC o Puchar Puszczy Bukowej - Szczecin
- Borys Korczyński 2m-ce
- Wojciech Migdalski 4m-ce

33 - 4. edycja Maratonu o Trójząb Neptuna - Świnoujście
- Remigiusz Kuźmicki kat M-3 1m-ce
- Borys Korczyński kat M-0 2m-ce
- Wojciech Migdalski kat M-0 4m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat M-5 5m-ce

34 - FINAŁ MARATONU GRYFA POMORSKIEGO
- Remigiusz Kuźmicki kat M-3 1m-ce
- Rafał Dymek kat M-4 1m-ce
- Borys Korczyński kat M-0 2m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat M-5 6m-ce
- Adrian Trych kat M-2 11m-ce

KLASYFIKACJA OPEN
- Rafał Dymek 1m-ce
- Remigiusz Kuźmicki 2m-ce
- Borys Korczyński 24m-ce
- Adrian Trych 39m-ce
- Wiesław Andrzejewski 45m-ce

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
- KS Energetyk 1m-ce

Finał Maratonu o Trójząb Neptuna
- Remigiusz Kuźmicki kat M-3 1m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat M-5 2m-ce
- Borys Korczyński kat M-0 2m-ce
- Wojciech Migdalski kat M-0 3m-ce
- Klasyfikacja OPEN Remigiusz Kuźmicki 2m-ce
- Klasyfikacja naj.górala Remigiusz Kuźmicki
- Klasyfikacja drużynowa KS Energetyk.