Wyniki 2008

1 - Zimowy Maraton - Trójząb Neptuna - I edycja - Wapnica/Świnoujście
- Remigiusz Kuźmicki kat. M-3 (50km) 1m-ce
kat. open 1m-ce
premia górska 1m-ce
- Borys Korczyński kat. M-0 (50km) 1m-ce
- Andrzej Migdalski kat. M-4 (30km) 4m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat. M-5 (50km) 5m-ce
- Wojciech Migdalski kat. M-0 (17km) 6m-ce

2 - MISTRZOSTWA OKRĘGU W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM 2008
STARGARD SZCZECIŃSKI

- Borys Korczyński - kat młodzik - 3 m-ce
- Mateusz Wojciechowski - kat młodzik - 14 m-ce

3 - ESKA FUJIFILM MARATON - WROCŁAW
- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 4m-ce

4 - PUCHAR THULE - POZNAŃ
- Ewa Karpienia kat.K-3 4m-ce
- Julita Werner kat.K-4 2m-ce

5 - PUCHAR THULE - PUSZCZYKOWO
- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 3m-ce
- Wojciech Migdalski kat.żak 3m-ce

6 - POWERADE MTB MARATHON - KARPACZ
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 4m-ce

7 - OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ULICZNE - USTRONIE MORSKIE
- Borys Korczyński kat.młodzik 5m-ce

8 - ESKA FUJIFILM MARATON - ZDZIESZOWICE
- Ewa Karpienia kat.K-3 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 2m-ce

9 - MARATON MTB SCANDIA CZESŁAWA LANGA - CHODZIEŻ
- Ewa Karpienia kat.K-3 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 2m-ce

10 - BPH GRAND PRIX MTB CZESŁAWA LANGA
SZCZAWNO-ZDRÓJ

- Borys Korczyński kat.młodzik 31m-ce
- Piotr Jankowski kat.elita 47m-ce

11 - MARATON O TRÓJZĄB NEPTUNA - ŚWINOUJŚCIE
- Borys Korczyński kat.M-0 1m-ce
- Przemysław Śnieżko kat.M-1 1m-ce
- Piotr Jankowski kat.M-2 1m-ce
- Mateusz Wojciechowski kat.M-0 2m-ce
- Konrad Leszkiewicz kat.M-1 2m-ce
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 2m-ce
- Robert Rusek kat.M-2 4m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat.M-5 5m-ce
- Drużynowo KS ENERGETYK - 1m-ce

12 - POWERADE MTB MARATON - MUROWANA GOŚLINA
- Remigiusz Kuźmicki kat M-3 3m-ce

13 - MARATON GRYFA POMORSKIEGO - SZCZECIN
- Przemysław Śnieżko kat.M-1 1m-ce
- Piotr Jankowski kat.M-2 3m-ce
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 3m-ce
- Konrad Leszkiewicz kat.M-1 7m-ce
- Wojciech Migdalski kat.M-1 9m-ce
- Mateusz Wojciechowski kat.M-1 10m-ce
- Robert Rusek kat.M-2 13m-ce

14 - POWERADE MTB MARATON - BARDO
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 6m-ce

15 - PUCHAR THULE - ZŁOTÓW
- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 3m-ce
- Wojciech Migdalski kat.żak 3m-ce
- Borys Korczyński kat.młodzik 6m-ce
- Piotr Jankowski kat.elita 20m-ce

16 - ESKA FUJIFILM MARATON - BOGUSZÓW-GORCE
- Ewa Karpienia kat.K-3 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 3m-ce

17 - MARATON MTB SCANDIA CZESŁAWA LANGA
SZCZAWNO- ZDRÓJ

- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 5m-ce

18 - MARATON GRYFA POMORSKIEGO - SZCZECIN
- Piotr Jankowski kat.M-2 1m-ce
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 19m-ce
- Piotr Jankowski 1m-ce OPEN

19 - PUCHAR THULE - CHODZIEŻ
- Wojciech Migdalski kat.żak 2m-ce

20 - MARATON IM.ZBYSZKA Z BOGDAŃCA - MTB
BOGDANIEC/GORZÓW WLKP

- Ewa Karpienia kat.K-3 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 2m-ce
- Robert Rusek kat.M-2 2m-ce

21 - MISTRZOSTWA SZCZECINA W KOLARSTWIE GÓRSKIM MTB -
SZCZECIN

- Borys Korczyński kat.młodzik 1m-ce
- Konrad Leszkiewicz kat.junior mł. 1m-ce
- Robert Rusek kat.junior 3m-ce

22 - MARATON GRYFA POMORSKIEGO - WITNICA/GORZÓW WLKP
- Przemysław Śnieżko kat.M-1 3m-ce
- Borys Korczyński kat.M-1 4m-ce
- Piotr Jankowski kat.M-2 3m-ce
- Robert Rusek kat.M-2 14m-ce

23 - ZACHODNIOPOMORSKIE MISTRZOSTWA FC MTB - SZCZECIN
- Wojciech Migdalski kat.żak 1m-ce
- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Filip Hasse kat.M-3 2m-ce
- Robert Rusek kat.M-2 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 3m-ce

24 - WYŚCIG SZOSOWY "PĘTLA DRAWSKA" - CHOSZCZNO
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 3m-ce.

25 - PUCHAR THULE - BYDGOSZCZ
- Julita Werner kat.K-4 1m-ce
- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Wojciech Migdalski kat.żak 3m-ce
- Borys Korczyński kat.młodzik 3m-ce

26 - MARATON GRYFA POMORSKIEGO - ŁOBEZ
- Filip Hasse kat.M-3 1m-ce
- Przemysław Śnieżko kat.M-1 2m-ce
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 3m-ce
- Borys Korczyński kat.M-1 4m-ce
- Robert Rusek kat.M-2 5m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat.M-5 8m-ce

27 - ESKA FUJIFILM MARATON - KRAKÓW
- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 5m-ce

28 - ESKA FUJIFILM MARATON - ZAWOJA
AMATORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONACH MTB

- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 2m-ce

29 - PUHCHAR THULE POŁCZYN-ZDRÓJ
- Wojciech Migdalski kat,żak 1m-ce
- Borys Korczyński kat.młodzik 1m-ce
- Piotr Jankowski kat.elita 4m-ce
- Przemysław Śnieżko kat.junior 8m-ce

30 - MARATON GRYFA POMORSKIEGO - POŁCZYN-ZDRÓJ
- Przemysław Śnieżko kat.M-0 4m-ce
- Borys Korczyński kat.M-0 6m-ce
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 6m-ce
- Piotr Jankowski kat.M-2 9m-ce

31 - SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
MOGILNO
- Adrian Trych 3m-ce

32 - MARATON O TRÓJZAB NEPTUNA - ŚWINOUJŚCIE
- Borys Korczyński kat.M-0 1m-ce
- Przemysław Śnieżko kat.M-1 1m-ce
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 2m-ce
- Wiesław Andrzejewski kat.M-5 3m-ce
- Piotr Jankowski kat.M-2 4m-ce

33 - ESKA FUJIFILM MARATON - ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
- Ewa Karpienia kat K-3 2m-ce
- Julita Werner kat K-4 5m-ce

34 - WYŚCIG DOOKOŁA MIEDWIA - STARGARD SZCZ.
- Remigiusz Kuźmicki kat M-2 1m-ce
open 1m-ce
- Adrian Trych katM-1 2m-ce

35 - BANK BPH GRAND PRIX MTB CZESŁAWA LANGA - JELENIA GÓRA
- Borys Korczyński kat.młodzik 17m-ce
- Piotr Jankowski kat.elita 24m-ce

36 - MARATON GRYFA SZCZECIŃSKIEGO - BARLINEK
- Piotr Jankowski kat.M-2 1m-ce
- Filip Hasse kat.M-3 1m-ce
- Przemysław Śnieżko kat.M-1 2m-ce
- Borys Korczyński kat.M-1 3m-ce
- Remigiusz Kuźmicki kat.M-3 4m-ce

37 - ESKA FUJIFILM MARATON - POZNAŃ
- Ewa Karpienia kat.K-3 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 5m-ce

38 - PUCHAR THULE - JAROCIN
- Ewa Karpienia kat.K-3 1m-ce
- Wojciech Migdalski kat.żak 2m-ce
- Filip Hasse kat masters 5m-ce
- Julita Werner kat.K-4 6m-ce
- Borys Korczyński kat.młodzik 6m-ce
- Piotr Jankowski kat.elita 7m-ce

39 - MARATON SZOSOWY - ŚWINOUJŚCIE
- Wiesław Andrzejewski 4m-ce - 100km

40 - OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ULICZNE - MASZEWO
- Wojciech Migdalski 3m-ce kat.żak
- Alex Costaldo 4m-ce kat.żak
- Borys Korczyński 3m-ce kat.młodzik

41 - AMATORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI FC - OLSZTYN
- Wojciech Migdalski 3m-ce kat.żak
- Filip Hasse 3m-ce kat.M-3

42 - ESKA FUJIFILM MARATON - KARPACZ
- Ewa Karpienia 1m-ce kat.K-3
- Julita Werner 1m-ce kat.K-4

43 - MISTRZOSTWA POLSKI ELITY NA TORZE - SZCZECIN
- Piotr Jankowski 13m-ce - 4000m indywidualnie

44 - MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW NA TORZE - SZCZECIN
- Borys Korczyński 6m-ce - 2000m indywidualnie
11m-ce - 500m ze st.zatrzymanego

45 - MARATON "MICHAŁKI" - WIELEŃ
- Filip Hasse 1m-ce (100km) kat.M-3
- Remigiusz Kuźmicki 1m-ce (60km) kat.M-3
- Przemysław Śnieżko 2m-ce (60km) kat.M-2
- Ewa Karpienia 3m-ce (60km) kat.K-2
- Julita Werner 10m-ce (60km) kat.K-2

46 - MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI - KRAKÓW
- Ewa Karpienia 1m-ce

47 - WYŚCIG MTB XC "DOOKOŁA STAWU BRODOWSKIEGO" - SZCZECIN
- Malwina Migdalska 1m-ce kat.K
- Wojciech Migdalski 1m-ce kat.M
- Borys Korczyński 1m-ce kat.M-2

48 - ZAWODY TOROWE W KONKURENCJACH OLIMPIJSKICH SZCZECIN
- Malwina Migdalska 2m-ce kat.żak młodszy (open po 22 edycjach)
- Borys Korczyński 3m-ce kat.młodzik (open po 22 edycjach)
- Wojciech Migdalski 4m-ce kat.żak (open po 22 edycjach)

49 - PUCHAR THULE - WRZEŚNIA
- Wojciech Migdalski 3m-ce kat.żak
- Borys Korczyński 6m-ce kat.młodzik

50 - MARATON GRYFA POMORSKIEGO - SZCZECIN
- Przemysław Śnieżko 1m-ce kat.M-1
- Piotr Jankowski 1m-ce kat.M-2
- Filip Hasse 1m-ce kat.M-3
- Remigiusz Kuźmicki 3m-ce kat.M-3

FINAŁ I KLASYFIKACJA KOŃCOWA MARATONU GRYFA
- Piotr Jankowski 2m-ce kat.M-2
3m-ce open
- Remigiusz Kuźmicki 2m-ce kat.M-3
- Przemysław Śnieżko 2m-ce kat.M-1
- Borys Korczyński 5m-ce kat.M-1
- Wojciech Migdalski 7m-ce kat.M-1
Klasyfikacja drużynowa - KS ENERGETYK - 2m-ce.

51 - MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MTB MŁODZIKÓW - SZCZECIN
- Borys Korczyński 5m-ce

52 - MISTRZOSTWA OKRĘGU MTB - SZCZECIN
- Filip Hasse 1m-ce kat.open
- Wojciech Migdalski 2m-ce kat.żak
- Borys Korczyński 2m-ce kat.młodzik

53 - MARATON MTB O TRÓJZĄB NEPTUNA - ŚWINOUJŚCIE
- Korczyński Borys 1m-ce kat.M-0
- Remigiusz Kuźmicki 2m-ce kat.M-3
- Filip Hasse 3m-ce kat.M-3
- Wiesław Andrzejewski 5m-ce kat.M-5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MARATONU O TRÓJZĄB NEPTUNA
- Remigiusz Kuźmicki 1m-ce kat.M-3
- Borys Korczyński 1m-ce kat.M-0
- Przemysław Śnieżko 1m-ce kat.M-1
- Piotr Jankowski 6m-ce kat.M-2
- Filip Hasse 6m-ce kat.M-3
- Wiesław Andrzejewski 6m-ce kat.M-5

54 - PUCHAR THULE - WĄGROWIEC
- Ewa Karpienia 1m-ce kat K-3
- Wojciech Migdalski 2m-ce kat.żak
- Borys Korczyński 5m-ce kat.młodzik
- Julita Werner 6m-ce kat.K-4

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU THULE XC
- Ewa Karpienia 1m-ce kat.K-3
- Wojciech Migdalski 2m-ce kat.żak
- Borys Korczyński 3m-ce kat.młodzik
- Julita Werner 4m-ce kat.K-4