Wyniki 2010

1 - 21.03.2010 KUJAWIA XC - Bydgoszcz/Ostromecko - I edycja
- Borys Korczyński kat.mł. 1 m-ce
- Marcin Miłoszewski kat.żak 2m-ce
- Marcin Litkowiec kat.mł 3m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak starszy 4m-ce
- Jakub Kuźmiński kat.junior 6m-ce

2 - 28.03.2010 Thule Cup - Puszczykowo - 1 edycja
- Ewa Karpienia kat Masters II - 1m-ce
- Julia Werner kat Masters II - 3m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak - 6m-ce
- Marcin Miłoszewski kat.żak - 11m-ce

3 - 10.04.2010 Dolsk - Powerade Suzuki MTB Marathon
- Ewa Karpienia kat K-4 1m-ce

4 - 10.04.2010 Koźminek - Ogólnopolski Wyścig MTB XC
- Marcin Lidkowiec kat.młodzik 2m-ce
- Borys Korczyński kat.junior.mł 10m-ce

5 - 17-18.04.2010 - Strzelce Krajeńskie - I seria Pucharu Polski w Kolarstwie Sszosowych
- Borys Korczyński kat.junior.mł - 11m-ce / jazda ind.na czas

6 - 25.04.2010 Gryfmaraton – Szczecin – 1 edycja
- Piotr Jankowski kat M2, 30 km – 2 m-ce
- Wojtek Migdalski kat M1, 30 km – 2 m-ce
- Marcin Litkowiec kat M1, 30 km – 3 m-ce
- Mateusz Miłoszewski Szybki Gryfik – 4 m-ce
- Jakub Kuźmiński kat M2, maraton – 9 m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat M2, maraton – 12 m-ce

7 - 25.04.2010 Wrocław - ESKA Bike Maraton
- Ewa Karpienia kat.K-4 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 6m-ce

8 - 30.04.2010 Górzyca - Wyścig o Puchar Wójta Gminy Górzyca - jazda indywidualna na czas
- Marcin Litkowiec kat młodzik - 1 m-ce
- Borys Korczyński kat junior mł. - 2 m-ce

9 - 01.05.2010 Wapnica - Wiosenny Maraton MTB o Trójząb Neptuna
- Ewa Karpienia kat K-3 1m-ce
- Julita Werner kat K-4 1m-ce
- Jakub Kuźmiński kat M-1 1m-ce
- Borys Korczyński kat DII 1m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat M-2 2m-ce
- Marcin Litkowiec kat DII 3m-ce

10 - 02.05.2010 Górzyca - Wyścig o Puchar Wójta Gminy Górzyca - wyścig ze startu wspólnego
- Borys Korczyński kat.junior mł. 3m-ce

11 - 02.05.2010 Nowogard - Wyścig Głosu i Olimpijczyków
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 5m-ce

12 - 03.05.2010 Gniezno - Thule Cup - 2 edycja
- Ewa Karpienia kat K - 1m-ce
- Julita Werner kat K - 2m-ce
- Marcin Litkowiec kat młodzik - 2m-ce
- Wojciech Migdalski kat młodzik - 4m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat żak - 5m-ce
- Borys Korczyński kat junior mł - 10m-ce
- Jakub Kuźmiński kat junior - 12m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat elita - 19m-ce

13 - 08.05.2010 Zdzieszowice - ESKA Bike Maraton
- Ewa Karpienia kat.K-4 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 7m-ce

14 - 09.05.2010 Złotów - Thule Cup 3 edycja
- Marcin Miłoszewski kat.dzieci 1m-ce
- Ewa Karpienia kat.K-4 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 3m-ce
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 5m-ce
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 6m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 7m-ce

15 - 09.05.2010 Szczecin - Gryfmaraton - 2 edycja - XC
- Wiktor Kaczmarek kat.M-2 7m-ce

16 - 15-16.05.2010 Gostynin - II Seria Pucharu Polski na szosie
- Borys Korczyński - 10m-ce / jazda ind.na czas
- Borys Korczyński - 32m-ce / start wspólny

17 - 29.05.10 Świebodzice - Mały Wyścig Pokoju
- Borys Korczyński kat.junior mł. 1m-ce

18 - 30.05.10 Szczawno - Zdrój - Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Szczawna - Zdroju
- Borys Korczyński kat.junior mł. 5m-ce

19 - 30.05.2010 Oborniki - Puchar Thule
- Ewa Karpienia kat. K-4 1m-ce
- Marcin Miłoszewski kat.dzieci 2m-ce
- Julita Werner kat.K-4 3m-ce
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 3m-ce
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 4m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 5m-ce

20 - 06.06.2010 Polanica - ESKA Bike Maraton
- Ewa Karpienia kat.K-4 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 8m-ce

21 - 05.06.2010 Chrzypsko Wielkie - Szosowy Puchar Polski
- Borys Korczyński kat.junior mł. 6m-ce / jazda ind.na czas

22 - 12.06.2010 Szczecin - Wyścig dla Dzieci Pracowników ENEA
- Mateusz Miłoszewski kat 3-4 klasa - 1 m-ce
- Marcin Miłoszewski kat przedszkole - 5 m-ce

23 - 12.06.2010 Konin - XVIII Ogólnopolski Wyścig po Ziemi Konińskiej
- Borys Korczyński kat junior mł. - 6m-ce - jazda ind.na czas

24 - 12.06.2010 Konin - Kryterium uliczne
- Marcin Litkowiec kat.młodzik - 3 m-ce

25 - 13.06.2010 Ostrów Wlkp/Łąkociny - Ogólnopolskie Kryterium Uliczne
- Borys Korczyński kat junior mł. - 1 m-ce
- Marcin Litkowiec kat młodzik - 16 m-ce

26 - 13.06.2010 Szczecin - Family Cup Eliminacje Zachodniopomorskie
- Ewa Karpienia kat weteranki - 1 m-ce
- Wojciech Migdalski kat młodzicy 13-14 - 1 m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat orlicy - 2 m-ce
- Malwina Migdalska kat dzieci - 4 m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat młodzicy 11-12 - 5 m-ce

27 - 20.06.2010 Chodzież - Puchar Thule
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 2m-ce
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 4m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 5m-ce
- Borys Korczyński kat.junior mł 7m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat.elita 10m-ce

28 - 26-27.07.10 Wrocław - Puchar Polski na torze
- Borys Korczyński kat.junior mł. - 4m-ce 2000m indywidualnie

29 27.06.2010 Stare Kurowo - Gryfmaraton - 3 edycja
- Wiktor Kaczmarek kat.M-2 6m-ce

30 - 03-04.07.10 Grudziądz - Puchar Polski na szosie
- Borys Korczyński kat.junior mł. - 3m-ce jazda indywidualna na czas

31 - 04.07.10 Murowana Goślina - Powerade MTB Marathon
- Ewa Karpienia kat. K-4 1m-ce
- Julita Werner kat.K-4 8m-ce

32 - 10.07.2010 Połczyn Zdrój - Puchar Thule
- Ewa Karpienia kat.Masters II 1m-ce
- Julia Werner kat.Masters II 3 m-ce
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 3m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 3m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat.elita 6m-ce

33 - 11.07.2010 Połczyn Zdrój - Maraton MTB Polodowcową Krainą Drawy i Dębnicy
- Ewa Karpienia kat.K4 1m-ce
- Julia Werner kat.K4 3 m-ce

34 - 09-11.07.10 Wyścig Etapowy juniorów mł. w Ostrowie Wlkp.
-Borys Korczyński - I etap - Kobyla Góra - 6m-ce
-Borys Korczyński - II etap - Ludwikowo - 4m-ce
-Borys Korczyński - III etap - Droszew - 4m-ce
-Borys Korczyński /klasyfikacja generalna po 3 etapach - 4 m-ce

35 - 22.08.2010 Jarocin - Puchar Thule
- Ewa Karpienia kat.Masters II 1m-ce
- Julia Werner kat.Masters II 3 m-ce
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 3m-ce
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 5m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat.elita 9-m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 12m-ce

36 - 29.08.2010 Dziewicza Góra - Puchar Thule
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 2m-ce
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 3m-ce
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 4m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat.elita 8m-ce

37 - 05.09.2010 Barlinek - Gryfmaraton
- Marcin Litkowiec kat.M1 1m-ce
- Piotr Jankowski kat.M2 2m-ce

38 - 12.09.2010 Szczecin - Rowerowe Dni Szczecina
- Marcin Miłoszewski kat.do 2004 1m-ce
- Malwina Migdalska kat.2000-01 3m-ce
- Marcin Litkowiec kat.1995-97 4m-ce
- Wojciech Migdalski kat.1995-97 5m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.1998-99 12m-ce

39 - 18.09.2010 Maszewo - IV Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Maszewa
- Marcin Litkowiec kat, młodzik 5m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 7m-ce

40 - 18.09.2010 Szczecin - Wyścig MTB wokół Stawu Brodowskiego
- Marcin Miłoszewski kat.dzieci 1m-ce

41 - 18.09.2010 Wieleń - Maraton MTB Michałki 2010
- Ewa Karpienia kat K-4 1m-ce
- Julita Werner kat K-4 4m-ce

42 - 26.09.2010 Szczecin - Gryfmaraton
- Ewa Karpienia kat K-4 2m-ce
- Piotr Jankowski kat.M2 2m-ce
- Julita Werner kat K-4 4m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.Gryfik 5m-ce

43 - 30.09.2010 Szczecin - Młodzieżowa Liga Torowa - klasyfikacja generalna
- Marcin Litkowiec kat. młodzik 1m-ce
- Marcin Miłoszewski kat żak młodszy 1m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat żak 3m-ce

44 - 10.10.2010 Świnoujście - Trójząb Neptuna 2010 - Maraton Jesienny
- Mateusz Chojniak kat D1 - 2m-ce
- Igor Korczyński kat D1 - 3m-ce
- Krzysztof Wawrzyńczak kat D2 - 4m-ce
- Rafał Wilk kat D2 - 5m-ce
- Borys Korczyński kat D2 -1m-ce

45 - 10.10.2010 Wągrowiec - Puchar Thule 2010
- Ewa Karpienia kat K-4 1m-ce
- Julita Werner katK-4 4m-ce
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 5m-ce
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 7m-ce
- Piotr Jankowski kat.elita 9m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat.elita 12m-ce

Klasyfikacja generalna Pucharu Thule w sezonie 2010
- Ewa Karpienia kat K-4 1m-ce
- Mateusz Miłoszewski kat.żak 2m-ce
- Julita Werner katK-4 3m-ce
- Marcin Litkowiec kat.młodzik 3m-ce
- Wojciech Migdalski kat.młodzik 4m-ce
- Wiktor Kaczmarek kat.elita 7m-ce
- Borys Korczyński kat. junior mł. 19m-ce
- Piotr Jankowski kat elita 44m-ce

46. 24.10.2010 - Uckermärkische Meisterschaft in MTB
- Borys Korczyński 1 m-ce
- Rafał Wilk 2m-ce
- Mateusz Chojniak 6m-ce

47. 12.12.2010 - I Gryfiński Wyścig Kolarski
- Marcin Miłoszewski 1 m-ce
- Marcin Litkowiec 1 m-ce
- Igor Korczyński 2 m-ce
- Krzysztof Wawrzyńczyk 2 m-ce
- Rafał Wilk 3 m-ce
- Mateusz Miłoszewski 8 m-ce
- Mateusz Chojniak 9 m-ce
- Arkadiusz Pajor 10 m-ce

Najważniejsze wyniki UKS EJG w sezonie 2010
- Mistrz Polski /złoto/ w jeździe drużynowej na torze - Pruszków
- Mistrz Polski /złoto/ w jeździe drużynowej na szosie - Kalisz
- Mistrz Polski /złoto/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/tor - Kalisz
- Mistrz Polski/złoto/ w wyścigu punktowym/tor - Pruszków
- Wicemistrz Polski /srebro/ screatch/tor - Pruszków
- Wicemistrz Polski /brąz/ w sprincie drużynowym/tor - Pruszków
- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży /tor/ 2km ind.na czas - 10m
- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży /szosa/ jazda ind.na czas - 11m
- Puchar Polski /szosa/ klas. gener. jazda ind.na czas - 13m (na 170 zawodników)
- Puchar Polski PZKol na rok 2010 - 14m (na 170 zawodników)