Kalendarz startów 2015

 

29.03 KUJAWIA XC – Bydgoszcz XC

11.04 Międzynarodowe Kryteruim Kolarskie "BOXMET DZIERŻONIÓW" MP Kryterium - 1 eliminacja Dzierżoniów U23 JMŁ SZOSA

12.04 "ŚLĘŻAŃSKI MNICH" rozpoczęcie sezonu kolarskiego Sobótka U23 JMŁ SZOSA

19.04 MTB OPOCZNO- Świeradów Zdrój XC

18 -19.04 Puchar Polski (jazda indywidualna na czas i start wspólny) PP #1 EOOM Grudziadz-Warlubie-Świecie JMŁ SZOSA

26.04 XXX Jubileuszowy Ogólnoplski Wyscig Kolarski o Puchar Wójta Chrząstowice - DĘBIE PP U23 #1 Dębie, gm. Chrząstowice, woj. opolskie U23 JMŁM MŁM

26.04 Gryf Maraton

1-3.05 42 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych – O PUCHAR PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ Kluczbork JM SZOSA

9-10.05 PUCHAR POLSKI w KOLARSTWIE SZOSOWYM - PP #2 EOOM Gostyń
JMŁ SZOSA

15-17.05 PUCHAR POLSKI II ELIMINACJA PP Wrocław JMŁ TOR

16.05 Gogol MTB – Pniewy XC

16.05 XVII Międzynarodowy Wyścig Uliczny Poznań JMŁM MŁM ŻM SZOSA

17.05 43 Międzynarodowy Wyścig Kolarski GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY o Puchar
Prezydenta Miasta Puchar Polski w kat.U23MP Kryterium - 4
Eliminacja Częstochowa U23M JMŁM SZOSA

23-24.05 III seria PUCHARU POLSKI - Strzelce Krajeńskie PP #3 EOOM Strzelce Krajeńskie JMŁ SZOSA

24.05 Trzy Wieże XC - Szczecin XC

29-31.05 XXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "PO ZIEMI KONIŃSKIEJ" Memoriał A. Krajewskiego, J. Mazura, St. Pawlaka Konin - Kramsk JMŁM SZOSA

06.06 Duszniki Zdrój XC

6-7.06 Memoriał Joachima Halupczoka, Puchar Polski 4 EOOMPP U23 Niwki - Turawa - Szczedrzyk U23M JM JMŁM SZOSA

07.06 Gryf Maraton

13-14.06 XXXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski Puchar Polski i eliminacje do OOM pod patronatem Burmistrza Gminy i miasta Koziegłowy PP # 5 EOOM Koziegłowy, Koziegłówki JMŁM SZOSA

13.06 Zawody kolarskie na torze z okazji Święta Miasta Kalisza "Wielka Nagroda Kalisza" Kalisz U23, JMŁ TOR

14.06 Wielka Nagroda Łodzi Łódź U23M, JMŁM, TOR

20-21.06 Szosowy Puchar Polski kobiet i mężczyzn PP #6 Tarnowo Podgórne JMŁ SZOSA

27-28.06 PUCHAR POLSKI PP #3 Łódź JMŁM TOR

3-5.07 XXV Ogólnopolski Wyscig Kolarski o Puchar Przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia LZS Mikstat - Ludwików - Droszew JMŁ SZOSA

05.07 MTB OPOCZNO - Mroczków Gościnny (finał cyklu) XC

10-12.07 OOM JMŁM SZOSA

24-26.07 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Pruszków JMŁM TOR

31.07 II Międzynarodowe Kryterium Uliczne Nagroda Grudziadza Grudziądz JMŁM SZOSA

01.08 MTB OPOCZNO - Gielniów - Mistrzostwa Federacji XC

01.08 VI Międzynarodowe Kryterium Uliczne - Nagroda Gruczna MP KRYTERIUM ELIMINACJA Gruczno JMŁM SZOSA

02.08 X Międzynarodowy Wyścig Kolarski - Memoriał Wojciecha Paducha o Puchar Wójta Gminy Kijewo Królewskie Kijewo Królewskie JMŁM SZOSA

30.08 Gryf Maraton

05.09 45 Kryterium WIELUŃ Wieluń U23M JMŁM SZOSA

06.09 Cyklo Gdynia U23M JMŁM SZOSA

09.09 Puchar Prezydenta Zielonej Góry - Kryterium Wzgórza Piastowskie, Zielona Góra U23M JMŁM SZOSA

12-13.09 GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM MP Jelenia Góra U23M JMŁM SZOSA

19-20.09 FINAŁ PUCHARU POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM –SIEDLCE PP #7 Siedlce JMŁM SZOSA

26.09 Zawody Kolarskie Grand Prix Łodzi Łódż U23M JMŁM TOR

27.09 Gryf Maraton

2-4.10 Wyścig Młodości - Mistrzostwa Polski Dwójek i Drużyn MPKalisz